Varške įdaryti baklažanai

Kadangi šaldytuve turėjau keletą baklažanų, tai sugalvojau įdaryti juos varške. Patiko visiems- ir mažiems, ir dideliems. 

Receptas parašytas iš trijų baklažanų, bet turėkit omeny, kad alkanas vyras suvalgys dvi puseles.6 puselėms reikės:

3 baklažanų

1 didelio svogūno

500g varškės

3 skiltelių česnako

1 kiaušinio

200 g fermentinio sūrio

Aliejaus pašlakstymui

Ghee sviesto kepimui

Druskos, pipirų, mėgstamų žolelių


Baklažanus perpjaukite išilgai pusiau, išskobkite vidų, bet palikite apie 1 cm minkštimo. Išskobtą minkštimą ir svogūną supjaustykite smulkiais kubeliais ir pabarstę druska ir pipirais apkepkite svieste, po poros minučių kepimo, į keptuvę įpilkite pusę stiklinės vandens ir kelias minutes patroškinkite. Kai svogūnai ir baklažanai suminkštėja, įspauskite į keptuvę česnaką ir dar minutę maišant pakepkite. Atskirame inde sumaišykite varškę su kiaušiniu, pagardinkite druska ir pipirais. Į varškės masę dėkite pravėsusius keptus baklažanus ir svogūnus su česnakais, taip pat porą saujų tarkuoto fermentinio sūrio. Išmaišykite. Kepimo inde išdėliokite baklažanų puseles, pabarstykie druska ir pipirais bei pašlakstykite aliejumi. Į puselių vidų dėkite paruoštą įdarą. Ant viršaus užberkite likusį fermentinį sūrį.

Kepkite 200 laipsnių orkaitėje, nustatę programą su vėjeliu, 30 minučių.Prieš patiekiant apibarstykite žolelėmis. Valgykite su įvairiomis šviežiomis daržovėmis.


Skanaus :)

Komentarai

Populiarūs įrašai